Gelato Nobile, wytwórca lodów rzemieślniczych od lat współpracuje z grupą z Gliwic, która z wielką pasją zaangażowała się w projekt, jakim jest palarnia kawy. Swoją ofertę dopełnili o centrum szkoleniowe- szkołę baristów Harvest. Miejsce, w którym w pełni mogą decydować o swoich mieszankach kawowych jest spełnieniem ich marzeń, do którego dążyli od wielu lat.

Misją Harvest jest oferowanie świeżego ziarna kawy o wysokiej jakości z różnych stron świata, wypalonego w niezwykły sposób.

Image

Doświadczenie, które budowali przez kilkanaście lat pozwoliło im stać się oficjalnym dystrybutorem ekspresów ciśnieniowych Astoria. Oferują kawy z całego świata o różnym stopniu palenia, a także młynki i akcesoria baristy.

Zdobyte doświadczenie oraz ogromna pasja do palarni kawy powoduje, że Harvest spełniania oczekiwania wszystkich klientów. Współpraca z Rafałem Adamek, który jest mistrzem polskich baristów, wieloletnim trenerem oraz szkoleniowcem powoduje, że Harvest produkuje wybitny smak kawy. W zależności od rodzaju kawy dostosowują idealny sposób palenia ziarna kawy- przy espresso na średnio (medium roast), natomiast przy metodzie przelewowa na jasno (light roast). Harvest posiada w swojej ofercie bestsellerowe mieszanki kawy: Espresso Blend oraz Automat Blend o czekoladowo-orzechowych nutach smaku.

Image

Współpracując z Harvest gwarantujemy doskonale skomponowane mieszanki kawy dostosowane do metod parzenia oraz potrzeb smakowych (ekspresów ciśnieniowych, automatycznych, przelewowych, drip V60, Chemex, Aeropress, frenchpress itd.).

W trakcie prowadzenia restauracji czy kawiarni niezwykle istotne jest podnoszenie wiedzy i udział w cyklicznych szkoleniach z metod i sposobów palenia ziarna kawy. Dlatego też Hervest proponuje udział w profesjonalnych szkoleniach z trenerem– Aleksandrą Krzycha.

Dobry produkt i sprzęt stanowią połowę sukcesu prowadzenia firmy. Drugim, kluczowym elementem jest personel, który posiada wiedzę o sposobie palenia ziarna kawy. Hervest umożliwia udział w szkoleniu podstawowym, średnio zaawansowanym i zaawansowanym, wystawiając certyfikaty międzynarodowe Speciality Coffee Association. Co więcej, Harvest daje możliwość spersonalizowania mieszanki kawy we własne opakowania i logo. Ponadto dysponują etykietami
o różnej wielości i wykończeniach: białym, przeźroczystym, materiałowym.

Image

W trakcie współpracy proponujemy spersonalizowaną kawę Gelato Nobile stworzoną z myślą o klientach kawiarni oraz restauracji. 

Image

Więcej informacji o nas znajdziesz na stronie harvestpoland.com oraz:

-na Facebooku https://www.facebook.com/harvestpoland
-na Instagramie https://www.instagram.com/harvestpoland/
-na Youtube https://www.youtube.com/channel/UClaUBmEM_4Ea_c1E1IAsOtA/videos
Zapraszamy!